Phoebe lll

Phoebe III charakteryzują się niesamowitą dynamiką, barwą i stereofonią, którą trudno będzie znaleźć w kolumnach za dużo większe pieniądze. Bas ma należytą potęgę i bardzo dobrą kontrolę. W odpowiedniej konfiguracji potrafi zadziwić swoim brzmieniem i charakterem.

Kolumny mają bardzo równą charakterystykę przenoszenia, przez co możemy nadać im dowolny charakter brzmienia, podłączając do nich odpowiednio dobraną elektronikę.

phoebe
typ 2 drożne, bas reflex
użyte głośniki 170mm nisko-średniotonowy,
papier powlekany,
kopułka aluminiowa 25mm
pasmo przenoszenia 37-25000Hz
impedancja 4ohm
efektywność 87dB
wymiary (WxSxG) 881x208x306
waga 18kg
rekomendowana moc wzmacniacza 30W+
phoebe

...Gitara, instrumenty smyczkowe, wokale - wszystko brzmi na tych kolumnach zaskakujaco przyjemnie, muzykalnie i naturalnie. Także bas potrafi mnie zaskoczyć miłą barwą i całkiem niezłą głębokościa...

phoebe

…Drugą rzeczą, którą koniecznie trzeba podkreślić, jest niesamowita spójność brzmienia tych konstrukcji. Raz, że grają, jakby miały tylko jeden przetwornik, obsługujący całe pasmo, to jeszcze emitowany przezeń dźwięk jest wyjątkowo koherentny...


stereo i kolorowo


Kolumny z Łodzi to piękna barwa, dźwięczność, a do tego spora spektakularność, rozmach plus rozbudowana scena (szeroka i głęboka), są żywo grające i z polotem, ale pełna precyzja nie jest (dla nich) ich priorytetem. Phoebe III są dojrzałe i rzetelne, ale nie do końca wyrafinowane w stylu produktów high-end.